Bekçi Tur Kontrol Sistemi Programı

Bekçi Tur Kontrol Programı | Bekçi Tur Yazılımı | Bekçi Kontrol Yazılımı Ankara | Bekçi Kontrol Sistemleri  

BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ PROGRAMI

 

Bekçi Tur Sistemi destek yazılımı kullanıcının donanım tarafından topladığı bilgilerin denetimini yapmak için çok çeşitli raporlar sağlayan programdır.. Tüm raporlar kolaylıkla okunabilir ve idari açıdan kapsamlı bir istatistik sağlar. Raporlara başkaları tarafından müdahele edilemez.

 

Bekçi Tur Programında kullanılan veri ne kadar olursa olsun çok sayıda BEKÇİ TOM KALEMİ ve sınırsız sayıdaki kontrol noktalarını raporlaştırmada kullanabileceksiniz.

 

Bekçi Tur Yazılımı içinde saat ve tarih güncellemeleri, devriye kontrol noktası ekleme, olay kartı tanımlama işlemlerinizi çok basit adımlarla gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Bekçi Kontrol Programı sayesinde; kalem bazlı raporlama, Bekçi ve Güvenlik Görevlisi bazlı raporlamalar, Kontrol Noktası Bazlı raporlama, gün, hafta, ay bazlı tüm raporlar alabileceksiniz. Ayrıca Kalem Güvenliği açısından çok rastlanan bir duruma karşı da tedbir düşünülmüştür. Çoğu bekçi bu sistem aracılığı ile denetlenmek istemediğinden Akıllı kaleme değişik biçimlerde zarar verebilmektedir. Yazılım sayesinde " Darbe Şiddet Raporu" alabileceksiniz.


 

Gelen Aramalar :  bekçi turbekçi tur sistemibekçi tur kontrol sistemibekçi tur ankaraankara bekçi tur sistemiankara bekçi turakıllı bekçi kalemitom kalemiankara bekçi tur kontrol sistemleri

ELİKON GÜVENLİK SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

Adres : Atıl San. Sit. 1443 Sk. No:5 Ostim ANKARA
Telefon : +90 312 394 40 31
Faks : +90 312 394 40 61
E-Posta : info@elikonguvenlik.com

BİZDEN HABERLER

E-POSTA ABONELİĞİ

ELİKON GÜVENLİK SİSTEMLERİ yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter

© 2013 ELİKON GÜVENLİK SİSTEMLERİ Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Site Haritası

seo